Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GPS
#1
Witam, jakie GPS'y polecacie? Nadmienię tylko, że nie interesuje mnie echo z GPS, ale GPS w "singlu"... Mój ostatni to Garmin Etrex H.
Jeśli ktoś nie szanuje innych, nie szanuje i siebie.
Odpowiedz
#2
YANOSIK :-) na LUMIA 1020 Uśmiech
W czasie rzeczywistym masz podane wszystko co jest na drodze łącznie z markami nieoznakowanych pojazdów. O info o radarach, policjach, fotoradarach i wypadkach nie piszę bo to norma. Aha - program " obserwuje " ruch na drodze i w razie korków itp wybiera trasę która jest nie zakorkowana.

JK
Odpowiedz
#3
Zdziwko A jak Ci się sprawdził na wodzie? W sumie to Kolega ma aplikacje na Nokie, tylko musi do tego podłączyć antenę. Całość wyszła go chyba 280zł...
Mam możliwość kupienia GPS'a, ale już grubo ponad 1000zł...
Jeśli ktoś nie szanuje innych, nie szanuje i siebie.
Odpowiedz
#4
Kurcze a ja zrozumiałem, że chodzi o GPS - nawigację Zawstydzony

Ciekawe swoją drogą, czy są jakieś programy ( a pewną ) pozwalające oznaczyć dany punkt np PARKING lub pozwalające zapisać pozycję skoro mam moduł GPS w telefonie.
JK
Odpowiedz
#5
No właśnie taki GPS ma Kolega do Nokii, musi ją tylko podłączyć do takiej antenki co wygląda jak mini-mysz komputerowa i frunie łódką jak z normalnym GPS do nawigacji wodnej, błędy niby nie duże, ale zdarza się, że ustawia niedokładnie, a wiadomo że nie raz kilka metrów to niebo a ziemia...

A może jakieś przyzwoite "echo" z GPS jednak...?
Jeśli ktoś nie szanuje innych, nie szanuje i siebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości